Comarch Mobile

COMARCH Mobile to nowoczesna platforma, która umożliwia wykonywanie codziennej pracy za pomocą urządzeń mobilnych (telefonów komórkowych, smartfonów, kolektorów). Dzięki jej wykorzystaniu menedżerowie mogą skutecznie zarządzać, a handlowcy sprawnie realizować swoje zadania przebywając poza biurem. Platforma COMARCH Mobile pozwala także na ograniczenie pomyłek w pracy magazynie oraz ogranicza koszty funkcjonowania działu logistyki. COMARCH MOBILE to program działający szybko i bezbłędnie, jest na bieżąco aktualizowany, dzięki czemu zyskał liczne grono zwolenników.

Urządzenia mobilne stają się podstawowym narzędziem komunikacyjnym używanym w nowoczesnych firmach, niejednokrotnie ważniejszym od stacjonarnego telefonu, czy komputera. W sytuacji, gdy telefon komórkowy, a raczej terminal mobilny, staje się urządzeniem, z którym użytkownicy się niemal nie rozstają, oczekują oni dostępu do tych samych aplikacji, których używają na laptopie, czy komputerze osobistym.

Przyzwyczajeni do urządzeń mobilnych użytkownicy coraz częścią chcą je używać w swojej pracy. Analitycy prognozują, że za kilka lat co trzeci pracownik będzie wykonywał swoje obowiązki wykorzystując do tego urządzenia mobilne, zwiększając w ten sposób swoją wydajność i skuteczność. Aby usprawnić obieg informacji w firmie, a także minimalizować koszty jej funkcjonowania już teraz należy wykorzystywać urządzenia mobilne, które dodatkowo powinny być zintegrowane z systemem do zarządzania przedsiębiorstwem. Funkcjonalność taką zapewnia COMARCH Mobile.

Elastyczna praca poza biurem

Platforma COMARCH Mobile znacznie uelastycznia pracę zarówno osób zarządzających, jak i wielu pracowników przedsiębiorstwa, uniezależniając ją od konkretnego miejsca, w którym w danej chwili przebywają. W efekcie menadżerowie mogą mieć wgląd do informacji zarządczej, a przedstawiciele handlowi na bieżąco wystawić dokumenty dla Klienta w sytuacji, gdy są w delegacji, czy w trakcie spotkania biznesowego. COMARCH Mobile zwiększa także wydajność działań prowadzonych przez osoby wykonujące swoją pracę w magazynie.

COMARCH Mobile dzięki integracji z CDN XL (a już wkrótce także z innymi systemami CDN), udostępnia funkcjonalności znane z systemu do zarządzania przedsiębiorstwem na telefonie komórkowym, smartphonie, czy kolektorze danych.

Korzyści biznesowe:

  • Zwiększenie wydajności pracy,
  • Ograniczenie kosztów związanych ze sprzedażą i logistyką,
  • Lepsze wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa,
  • Skrócenie czasu obsługi klienta,
  • Natychmiastowy dostęp do potrzebnych danych z każdego miejsca i o każdej porze,
  • Usprawnienie obiegu informacji w firmie,
  • Szybkie podejmowanie decyzji.